DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Pravé dvere do izby Exmoor 70, dub ravello
Pravé dvere do izby Exmoor 70, dub ravello
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pravé dvere do izby Exmoor 70, dub ravello3-7 dní99,39 €80,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Exmoor pravý dub ravello sú veľmi estetickým výrobkom, ktorý sa navyše vyznačuje pevným spracovaním. Drevený povrch tohto dverného krídla mu dodáva prirodzený vzhľad. Sada obsahuje aj pánty a zámok. Zárubňu a kľučku ladiacu s krídlom dverí si zasa musíte dokúpiť zvlášť. Pozrite si široký sortiment predajne Castorama.
Vlastnosti a výhody
Pravé izbové dvere Exmoor 70, dub ravello, sú veľmi funkčné krídlo dverí, ktoré možno použiť v stavebníctve. Estetické zasklenie zo saténového skla dodáva produktu zo série Exmoor elegantný vzhľad. Navyše zaisťuje súkromie v miestnosti a neobmedzuje šírenie svetla v budove. Izbové dvere Exmoor pravý dub ravello sú vyrobené z MDF dosky. Tento materiál je nielen veľmi odolný, ale aj odolný. Tieto masívne vyrobené dvierka sú esteticky ukončené vrstvou sivej fólie. Poskytuje povrch podobný drevu. Sada obsahuje pánty a zámok. Zárubňu a kľučky dverí si zasa môžete dokúpiť samostatne. Predajne Castorama vám ponúkajú veľký výber týchto produktov.
- Povrch podobný drevu
- Pevné a estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 790 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 2070 mm |
| séria | Exmoor |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub Ravel |
| Farebná skupina | Šedá |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5900121334440 |

1850 + recenzí








