DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Pravé dvere do izby Windoor Trame 90, orech sever
Pravé dvere do izby Windoor Trame 90, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pravé dvere do izby Windoor Trame 90, orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvierka majú univerzálnu farbu - orech, takže ich úspešne zladíte s ďalšími dizajnovými detailmi. Prvok sa vplyvom častého používania nezhorší, pretože je vyrobený z MDF dosky odolnej voči mechanickým faktorom. Vďaka tomu vám bude krídlo slúžiť bez poruchy dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Dvere sú atraktívnou a funkčnou súčasťou zariadenia izieb. Prvok má univerzálnu farbu - je vyhotovený v odtieni orech, takže sa bude dobre vynímať v interiéroch, ktoré sú zariadené tradičným spôsobom. Produkt úspešne podčiarkne atmosféru miestností, ktorým dominujú drevené doplnky, klasické dekorácie a tlmené doplnky. Doska, z ktorej je krídlo dverí vyrobené, dobre imituje drevo a je vysoko odolná voči rôznym druhom mechanického poškodenia. Vďaka tomu vám bude krídlo bez problémov slúžiť dlhú dobu. Špeciálna vrstva poskytuje prvku ochranu proti poškriabaniu povrchu. V ponuke výrobcu je model v rôznych veľkostiach. Vďaka tomu si môžete krídlo dverí prispôsobiť svojim potrebám.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 36,1 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5907539256265 |

1850 + recenzí








