DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Prelamované dvere Classen 2422 x 394 mm
Prelamované dvere Classen 2422 x 394 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prelamované dvere Classen 2422 x 394 mm3-7 dní102 €82,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prelamované dvierka v tu prezentovanom modeli vám umožnia esteticky a funkčne vybudovať výklenky a vytvoriť tak užitočné úložné priestory alebo šatníky. Využiť ich môžete aj ako nábytkové čelá a v spálni si vytvoríte kuchynské police alebo šatník. Tento produkt vám tiež umožní rozdeliť miestnosti pomocou posuvných dverí.
Vlastnosti a výhody
Produkt, ktorý je tu dostupný, môžete využiť rôznymi spôsobmi pri zariaďovaní a organizovaní priestoru vo vašej domácnosti, priestoroch alebo kancelárii. Takéto prelamované dvierka vám umožnia vytvoriť vysoké úložné priestory alebo vytvoriť výklenky, ktoré môžete použiť na uloženie každodenných predmetov. S ich pomocou vytvoríte v spálni priestrannú šatníkovú skriňu namontovaním na koľajničky, aby sa pohybovali, alebo na klasické pánty. Prelamované dvere z masívneho borovicového dreva dodajú vašim interiérom škandinávsky a rustikálny vzhľad a prirodzený šarm. Vďaka tomu, že ich môžete dotvárať na rôzne spôsoby, ľahko ich zladíte k svojim aranžmánom - natriete bielym moridlom alebo natriete do mahagónového odtieňa hnedej.
- Celé vyrobené z borovicového dreva
- Dokonalá cirkulácia vzduchu
- Jednoduchá montáž
- Možnosť individuálnej povrchovej úpravy prípravkami na drevo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Classen |
| Hrúbka produktu | 22 mm |
| Šírka produktu | 394 mm |
| Výška produktu | 2422 mm |
| Typ montáže | Pánty |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kód produktu | 5900255051824 |

1850 + recenzí








