DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Prelamované dvere Classen 435 x 494 mm
Prelamované dvere Classen 435 x 494 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prelamované dvere Classen 435 x 494 mm3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu ponúkané dvere sa vám môžu hodiť pri zariaďovaní bytu či iných priestorov a organizovaní jeho priestoru. S ich pomocou vytvoríte jedinečné úložné priestory - postavíte výklenky alebo vybavíte nábytok na mieru čelami. Prelamované dvere funkčne ozdobia vaše priestory - drevo dodá teplo a rustikálny šarm.
Vlastnosti a výhody
Prelamované dvere môžu byť prvkom originálneho a štýlového zariadenia Vášho bytu, kancelárie alebo obchodných priestorov. Pomocou nich môžete vytvoriť estetické povrchy na uloženie rôznych doplnkov a predmetov - šatníkových predmetov, obuvi, dokumentov alebo zariadení. Prelamované dvierka zaisťujú neustále prúdenie vzduchu, čo zabráni nepríjemným pachom a vlhkosti, aby sa držali vnútri skrine. Môžete ich použiť aj na renováciu starého nábytku a zakrytie radiátora. Tieto dvierka sú vyrobené z certifikovaného borovicového dreva, takže si môžete byť istí, že prírodná surovina bola získaná zodpovedne. Vďaka tomu, že sú v surovom stave, môžete ich dozdobiť akokoľvek - lakom alebo moridlom.
- Celé vyrobené z borovicového dreva
- Dokonalá cirkulácia vzduchu
- Jednoduchá montáž
- Možnosť individuálnej povrchovej úpravy prípravkami na drevo
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Classen |
| Hrúbka produktu | 22 mm |
| Šírka produktu | 494 mm |
| Výška produktu | 435 mm |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kód produktu | 5900255051442 |

1850 + recenzí








