DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Protipožiarne dvere EI 60 1100 x 2050 mm
Protipožiarne dvere EI 60 1100 x 2050 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Protipožiarne dvere EI 60 1100 x 2050 mm3-7 dní417,28 €339,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Protipožiarne dvere sa používajú pri dokončovacích prácach v kotolniach alebo priemyselných prevádzkach – zabraňujú rýchlemu šíreniu požiaru v prípade jeho vznietenia. Výrobok vám bude slúžiť dlho, pretože je odolný voči mechanickému poškodeniu. Ponúkame rôzne druhy.
Vlastnosti a výhody
Protipožiarne dvere budú užitočné v kotolni alebo priemyselnom závode, pretože zabraňujú rýchlemu šíreniu požiaru, ak sa spustí. Sú mimoriadne funkčné, pretože zaručujú nielen pocit bezpečia pre obyvateľov či zamestnancov, ale aj minimalizujú straty spôsobené požiarom. Výrobok je vysoko odolný proti mechanickému poškodeniu, takže vám bude slúžiť dlhú dobu. Dvere môžete nainštalovať sami alebo využiť pomoc špecialistu, ak nemáte skúsenosti s vykonávaním tohto typu úloh. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne veľkosti tohto produktu, takže si jeho rozmery ľahko prispôsobíte svojim potrebám.
- Veľkosť dverí: 100
- Výška dverí: 2050 mm
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1150 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 63 mm |
| Výška produktu | 2060 mm |
| Zahrnuté | Krídlo dverí, zárubňa, kľučka |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | RAL 7035 |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 70 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 62 mm |
| Šírka dverí | 1100 mm |
| Kód produktu | 5907516797491 |

1850 + recenzí








