DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Protipožiarne dvere EI 60 890 x 2050 mm
Protipožiarne dvere EI 60 890 x 2050 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Protipožiarne dvere EI 60 890 x 2050 mm3-7 dní333,95 €271,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Protipožiarne dvere sa často používajú v kotolniach alebo výrobných prevádzkach, pretože zabraňujú rýchlemu šíreniu dymu a požiaru v prípade požiaru. Zariadenie poskytuje nielen pocit bezpečia pre zamestnancov firmy či obyvateľov, ale pomáha aj minimalizovať straty spôsobené požiarom. Ponúkame rôzne veľkosti tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Protipožiarne dvere sa výborne hodia do kotolní, kde pomáhajú spomaliť šírenie požiaru v prípade jeho vzniku. Často sa používajú aj vo výrobných závodoch, kde je ich inštalácia požiadavka zhora nadol. Vyznačujú sa dlhou životnosťou, pretože sú odolné voči mechanickému poškodeniu – budú vám slúžiť dlho, bez nutnosti ich častej výmeny. Tým, že dvere zabraňujú šíreniu plameňov v miestnostiach, pomáhajú minimalizovať straty spôsobené požiarom. Produkt môžete nainštalovať sami alebo využiť pomoc špecialistu - v závislosti od vašich skúseností s vykonávaním tohto typu práce. Ponúkame rôzne veľkosti tohto produktu, takže si jeho veľkosť ľahko prispôsobíte svojim požiadavkám.
- Veľkosť dverí: 90
- Výška dverí: 2050 mm
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 960 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 80 mm |
| Výška produktu | 2060 mm |
| Zahrnuté | Krídlo dverí, zárubňa, kľučka |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | RAL 7035 |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 60 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 62 mm |
| Šírka dverí | 890 mm |
| Kód produktu | 5907516797477 |

1850 + recenzí









