DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Protipožiarne dvere Hormann T-30 1000 x 2000 mm
Protipožiarne dvere Hormann T-30 1000 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Protipožiarne dvere Hormann T-30 1000 x 2000 mm3-7 dní461 €374,80 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Protipožiarne dvere zabraňujú šíreniu požiaru do priľahlých miestností – dodajú vám pocit bezpečia pri plnení každodenných povinností. Navyše dokonale tlmia hluk, pretože sú vyplnené minerálnou vlnou. Práškové lakovanie zaručuje ich dlhú životnosť. Ponúkame aj iné typy dverí.
Vlastnosti a výhody
Protipožiarne dvere budú užitočné ako v bytovom dome, tak aj v priemyselnom závode - znížia riziko šírenia požiaru do priľahlých miestností pri požiari. Okrem toho majú akustické izolačné vlastnosti, pretože sú vyplnené minerálnou vlnou - tlmia hluk prichádzajúci z chodby a poskytujú zamestnancom ideálne podmienky na pokojné vykonávanie ich úloh. Model s práškovým nástrekom sa rýchlo neopotrebuje, takže je perfektný aj v často používanej miestnosti. Sada obsahuje uhlovú zárubňu, tesnenie, zámok a kľučku, takže tieto diely nemusíte kupovať sami. Navrhovaná ponuka obsahuje verzie s rôznymi technickými parametrami, takže si vyberiete produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.
- Vyrobené z najkvalitnejších materiálov
- Zabezpečujú bezpečnosť
- Pohodlie používania
- Majú izolačné vlastnosti
- Majú protipožiarne vlastnosti
- Veľkosť dverí: 100
- Výška dverí: 2000 mm
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1110 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kompletné dvere s uhlovou zárubňou, tesnením, zámkom, kľučkou |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | RAL 9002 |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 78 kg |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Šírka dverí | 1000 mm |
| Kód produktu | 4042533467215 |

1850 + recenzí








