DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Preglejky
- Protišmyková preglejka 12 x 1220 x 2400 mm
Protišmyková preglejka 12 x 1220 x 2400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Protišmyková preglejka 12 x 1220 x 2400 mm3-7 dní132,91 €108,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Protišmyková preglejka je produkt, ktorý má široké využitie v stavebníctve a doprave. Výrobok sa skladá z mnohých vrstiev brezového dreva, vďaka čomu je odolný a trvácny. Na jednej strane má preglejka protišmykový povrch. Výrobok má hrúbku jednu a dve desatiny centimetra, šírku stodvadsaťdva a dĺžku dvestoštyridsať centimetrov.
Vlastnosti a výhody
Protišmyková preglejka je vyrobená z dosiek z brezového dreva spojených dohromady. Jedna zo strán výrobku má protišmykovú vrstvu, ktorá zaisťuje bezpečnosť povrchov obložených preglejkou. Vďaka tomu má preglejka široké využitie v stavebníctve a doprave. Schodiskové stupne z neho zaručujú bezpečnosť pri výstupe a zostupe. Môžete ho použiť aj ako podlahu do vozidiel a prívesov. Výrobok je široký dvanásť milimetrov, dlhý dva metre štyridsať centimetrov a široký jeden meter a dvadsaťdva centimetrov. V našej ponuke nájdete aj protišmykové preglejky iných hrúbok. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom predajne Castorama. Protišmyková preglejka 12×1220×2400 mm má ročnú záruku.
- Prírodný produkt
- Protišmykové na 1 strane
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2440 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1220 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Okrajový profil | Štvorcový okraj |
| Farba | čierna |
| Farebná skupina | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 26 kg |
| Materiál | Preglejka |
| Druh dreva | Tvrdé drevo |
| Kód produktu | 5059340069746 |

1850 + recenzí








