DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Podhľady a lišty
- PVC Cezar ventilačný pás 10 cm grafit 3 m
PVC Cezar ventilačný pás 10 cm grafit 3 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC Cezar ventilačný pás 10 cm grafit 3 m3-7 dní10,53 €8,56 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Odvetrávací pás z PVC poslúži na vytvorenie praktického strešného podhľadu, ktorý bude korunovať odkvapy šikmej strechy. Vďaka otvorom prvok umožňuje odvetrávanie povrchu strechy, čo bude mať pozitívny vplyv na jej životnosť. Prvok je vyrobený z plastu, takže si dlho zachová svoje estetické hodnoty.
Vlastnosti a výhody
Odvetrávací pás z PVC v grafitovej farbe je prvkom dopĺňajúcim systém strešného podhľadu. Vďaka nemu nielen esteticky dotvoríte odkvap strechy, ale zároveň ochránite krovy, krovy a krokvy pred poškodením v dôsledku meniacich sa poveternostných podmienok. Prvok má formu panelu so špeciálnymi otvormi. Vďaka nim môže pod strechu prúdiť čerstvý vzduch, ktorý ju chráni pred vlhkosťou. Prvok môžete nainštalovať spolu s podhľadom a umiestniť ich po niekoľkých paneloch. Vďaka plastovej konštrukcii je lišta odolná voči meniacim sa poveternostným podmienkam, takže si zachová svoje estetické hodnoty. Výrobok ľahko vyčistíte vlhkou handričkou namočenou v saponáte.
- Odolný voči čistiacim prostriedkom, vlhkosti a chemikáliám
- Neobsahuje olovo
- Spomaľuje vznietenie
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Rýchla montáž
- Nízka hmotnosť
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Caesar |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Šírka produktu | 107 mm |
| Výška produktu | 3000 mm |
| Farba | Grafit |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 5907684646294 |

1850 + recenzí








