DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 60 masívne dvere ľavé, surová borovica
Radex Lugano 60 masívne dvere ľavé, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 60 masívne dvere ľavé, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krídlo Lugano bude vhodným riešením do obytných aj komerčných priestorov. Dvere sú vyrobené z masívneho a lepeného dreva, vďaka čomu sú vysoko odolné voči nepriaznivým vplyvom. Krídlo dverí je povrchovo upravené v surovej borovici, ktorá vyzerá dobre vo väčšine interiérov.
Vlastnosti a výhody
Dverné krídlo Lugano vyzerá veľmi atraktívne, a tak sa môže ľahko stať zaujímavým prvkom interiérového dizajnu. Vďaka klasickej povrchovej úprave budú dvere vhodné do bytových aj komerčných priestorov. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného dreva, takže spája prírodný vzhľad s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Zámky a pánty, ktorými je krídlo dverí vybavené, majú štandardné rozmery - pasujú teda na väčšinu dostupných zárubní. Povrch masívnych dvierok je hladký, takže naň ľahko nanesiete lak alebo farbu. Výrobok je dokončený v surovej borovici, ktorá sa hodí k väčšine nábytku a dekorácií izieb.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 17,4 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907592243387 |

1850 + recenzí








