DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 70 masívne dvere ľavé, surová borovica
Radex Lugano 70 masívne dvere ľavé, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 70 masívne dvere ľavé, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krídlo Lugano sa skvele hodí do každej domácnosti, kde obyvateľom záleží na svojom súkromí. Plné dvere bez skla sú vyrobené z borovicového dreva, vďaka čomu majú svetlú prírodnú farbu. Vyznačujú sa vysokou stabilitou a vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Krídlo Lugano je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí si cenia svoje súkromie. Plné dvere nemajú zbytočné presklenie, vďaka čomu sú zvukotesnejšie a neprepúšťajú žiadne svetlo. Skvele sa preto budú hodiť ako vstup do kúpeľne, spálne či pracovne, kde sa môžete oddeliť od spolubývajúcich. Dvere zo surového borovicového dreva pôsobia mimoriadne esteticky a majú aj vlastnosti, ktoré zaručujú ich odolnosť na dlhé roky. V prvom rade toto drevo dodáva konštrukcii neuveriteľnú tuhosť a stabilitu a navyše ju robí odolnou voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Tento model je dostupný aj s atraktívnym presklením, ktoré efektne ozdobí vašu obývačku alebo kuchyňu.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19,2 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907592243400 |

1850 + recenzí








