DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 80 ľavé izbové dvere, surová borovica
Radex Lugano 80 ľavé izbové dvere, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 80 ľavé izbové dvere, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dverné krídlo Lugano 6s sú drevené izbové dvere s elegantnou kompozíciou v podobe presklenia. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného borovicového dreva, vďaka čomu si zachováva krásu prírodných zŕn a uzlov. Dvere doplnia rustikálny interiér, ale dobre poslúžia aj vo svetlých miestnostiach, pretože budú ladiť s použitými farbami.
Vlastnosti a výhody
Ľavé krídlo Lugano je dekoratívne izbové dvere, ktoré ozdobia váš domov. Dvere sú vyrobené z masívneho borovicového dreva a vyznačujú sa prírodnými uzlíkmi a tvarovou kresbou, ktoré sa dokonale hodia k drevenej podlahe alebo rustikálnemu interiéru. Svetlá farba surovej borovice bude vyhovovať aj svetlým a jednofarebným miestnostiam, čím pôsobí dojmom uceleného celku. Dverné krídlo má tiež dekoráciu zo skla, ktorá dodáva eleganciu. K produktu sú dodávané pánty, vďaka ktorým môžete krídlo dverí pevne umiestniť na drevenú alebo kovovú zárubňu. Ak chcete dodatočne chrániť povrch listu alebo mu dodať lesk, jednoducho ho nalakujte alebo prelakujte v akejkoľvek farbe.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,7 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907592279829 |

1850 + recenzí









