DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Radex Lugano 80 ľavé podrezané dvere, surová borovica
Radex Lugano 80 ľavé podrezané dvere, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 80 ľavé podrezané dvere, surová borovica3-7 dní199 €161,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krídlo Lugano sa bude hodiť do väčšiny bytov, kancelárií a obchodných priestorov. Môže za to ich atraktívny vzhľad, ktorý tvorí konštrukcia zo surového borovicového dreva vo svetlej prírodnej farbe a atraktívna dekorácia v hornej časti listu v podobe nepriehľadnej mliečnej lazúry. Krídlo je ľavostranné, ale v ponuke je aj reverzný variant.
Vlastnosti a výhody
Dverné krídlo Lugano je určené pre vnútorné použitie, takže ho môžete použiť v kúpeľni vášho bytu, kancelárie alebo iných verejných priestorov. Dvere majú dekoratívne presklenie, ktoré však nijako nenarúša vaše súkromie, pretože je umiestnené v hornej časti dverí a je nepriehľadnej mliečnej farby. Na výrobu krídla bolo použité drevo z borovice. Vyznačuje sa mimoriadnou tuhosťou, ktorá ovplyvňuje stabilitu celej konštrukcie a zároveň je tvrdý a má vysokú hustotu, takže nepodlieha mechanickému poškodeniu. Navrhované dvere majú pánty na ľavej strane, ale ak sú do vašej izby lepšie ľavé, nájdete ich aj v našej ponuke.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,2 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5901602726150 |

1850 + recenzí









