DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 80 masívne dvere ľavé, surová borovica
Radex Lugano 80 masívne dvere ľavé, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 80 masívne dvere ľavé, surová borovica3-7 dní182 €147,97 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné ľavé krídlo Lugano sú drevené dvere vo svetlej farbe surovej borovice. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného borovicového dreva, ktoré krásne zobrazuje zachované hrče a tvarovú kresbu, zdôrazňujúc jeho prírodný charakter. Sada priložených zámkov a pántov uľahčí inštaláciu. Okrem toho môžete dvere namontovať na drevený alebo kovový rám.
Vlastnosti a výhody
Plné dverné krídlo Lugano sú drevené dvere vo svetlom tóne. Plné dvierka sú vyrobené z masívneho borovicového dreva, ktoré vám umožňuje obdivovať krásu prirodzene vytvorených uzlov a tvarovo tvarovaných zŕn. Produkt odporúčame do interiérov, v ktorých dominujú organické materiály a tlmené farby. Krídlo sa bude hodiť k svetlému nábytku, dreveným podlahám alebo odhaleným stropným trámom, čím pôsobí dojmom rafinovanej a ucelenej miestnosti. Dvere sa otvárajú vľavo a pribalenú sadu pevných pántov a zámkov je možné prispôsobiť na drevené aj kovové zárubne. Krídlo dverí môžete dodatočne natrieť alebo - ak zmeníte koncept - natrieť inou farbou.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907592243424 |

1850 + recenzí









