DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 80 masívne dvere, pravé, surová borovica
Radex Lugano 80 masívne dvere, pravé, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 80 masívne dvere, pravé, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné pravé krídlo dverí Lugano sú drevené dvere vo farbe surovej borovice. Vďaka tomu, že sú vyrobené z masívneho borovicového dreva, si dvere zachovali svoju prirodzenú kresbu a hrče, ktoré tvoria ich jedinečnú dekoráciu. Výrobok bude odrážať charakter tradičného interiéru, kde je dôležitý organický pôvod materiálov. K dvernému krídlu sú priložené ladiace pánty, vďaka ktorým môžete dvere bezpečne pripevniť k zárubni.
Vlastnosti a výhody
Plné pravé krídlo Lugano sú drevené interiérové dvere vo farbe surovej borovice. Krídlo dverí je vyrobené z masívneho borovicového dreva, vďaka čomu sa zachovali hrče a kompozície zŕn, ktoré zdobia výrobok a dodávajú interiéru prírodný charakter. Vďaka klasickej forme vytvoria dvierka s doplnkami z prírodných surovín ucelený celok. Uplatnia sa aj v interiéroch, ktorým dominuje drevo, kameň a ľudový charakter. Svoje uplatnenie nájdu aj v moderných priestoroch v škandinávskom štýle. Krídlo dverí môžete dodatočne nalakovať alebo ak zmeníte víziu aranžmánu, prelakovať ho. Produkt je dodávaný s pántmi, vďaka ktorým môžete dvere stabilne namontovať na drevený alebo kovový rám.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907592243431 |

1850 + recenzí








