DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 90 ľavé izbové dvere, surová borovica
Radex Lugano 90 ľavé izbové dvere, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 90 ľavé izbové dvere, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Lugano sú vybavené dekoratívnym presklením, vďaka ktorému presvetlia väčšinu miestností. Dverné krídlo je vyrobené z masívneho a lepeného dreva - preto pôsobí nielen veľmi prirodzene, ale je aj trvácne a odolné voči mechanickému poškodeniu. Surová borovicová farba ladí s väčšinou nábytku a izbových doplnkov.
Vlastnosti a výhody
Dvere Lugano budú vďaka svojej klasickej povrchovej úprave praktickým doplnkom väčšiny miestností. Produkt je ideálny pre rodinný dom, malý byt alebo firmu. Krídlo dverí je presklené, takže ľahko prepúšťa svetlo a opticky zväčšuje interiér. Dvere sú vyrobené z masívneho a lepeného dreva - preto vyzerajú veľmi prirodzene a sú odolné voči rôznym poškodeniam. Výrobok je vybavený závesmi a zámkami štandardných rozmerov - vďaka tomu pasuje na väčšinu zárubní. Dverné krídlo je dostupné vo farbe surová borovica, ktorá sa hodí k drevenému nábytku a doplnkom. Bez problémov zapadne do škandinávskych a rustikálnych interiérov.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,9 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907592284724 |

1850 + recenzí








