DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 90 masívne dvere ľavé, surová borovica
Radex Lugano 90 masívne dvere ľavé, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 90 masívne dvere ľavé, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné dverné krídlo Lugano sú drevené dvere vo svetlom tóne. Vďaka tomu, že je vyrobený z masívneho borovicového dreva, si výrobok zachováva prirodzené nerovnosti v podobe uzlov a tvarovaných prstencov, ktoré budú jedinečnou ozdobou celej miestnosti. Produkt bude dobre fungovať v tradičných interiéroch, kde zohráva dôležitú úlohu organická povaha použitých surovín.
Vlastnosti a výhody
Plné ľavé krídlo Lugano sú drevené interiérové dvere vo svetlom tóne. Dvere boli vyrobené z masívneho borovicového dreva, a preto si zachovali prirodzené drážky v podobe uzlov a tvarovaných krúžkov. Tvar dverného krídla je veľmi klasický, nemá žiadne dekorácie ako vitráže či prvky z tvrdeného skla, no vďaka tomu poteší svojou prirodzenosťou a jednoduchosťou. Dvere budú ladiť s drevenou podlahou alebo prírodnými trámami, ktoré podopierajú podkrovný strop. Dverné krídlo sa nepochybne stane dekoráciou interiéru inšpirovanou rustikálnym štýlom, v ktorom hrajú prírodné materiály takú dôležitú úlohu. Zámky a pánty, ktoré sú súčasťou sady, vám umožňujú namontovať ich na ľubovoľnú vybranú zárubňu – drevenú alebo kovovú.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 22,8 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907592243448 |

1850 + recenzí









