DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 90 pravé dvere do izby, surová borovica
Radex Lugano 90 pravé dvere do izby, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 90 pravé dvere do izby, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dverné krídlo Lugano je ako stvorené pre vnútorné použitie, takže ho môžete použiť ako vstup do obývačky alebo detskej izby. Vrchná časť má atraktívne mliečne presklenie. Je vyrobený zo surového dreva, takže nielen atraktívne vyzerá, ale je aj vysoko odolný.
Vlastnosti a výhody
Dverné krídlo Lugano je určené na vnútorné použitie. Využijete ich vo svojom byte, kancelárii alebo obchodných priestoroch. Tento model sa však najčastejšie vyberá do obývačky alebo detskej izby, pretože vďaka 6 preskleniam v jeho hornej časti pôsobí mimoriadne esteticky. Borovicové drevo použité pri výrobe dverí má vlastnosti, ktoré zaručujú ich dlhodobú odolnosť. V prvom rade ide o tuhý materiál, takže celá konštrukcia je stabilná. Navyše je trvácny a odolný voči rôznym poškodeniam. Krídlo dverí má pánty na pravej strane, ale v ponuke je aj reverzný variant. Jeho veľkosť môžete prispôsobiť aj šírke vašej zárubne.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,9 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907592284731 |

1850 + recenzí








