DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Rámová základňa je pevná ľavá šalvia prémiová matná
Rámová základňa je pevná ľavá šalvia prémiová matná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rámová základňa je pevná ľavá šalvia prémiová matná3-7 dní97,53 €79,29 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Estetické spracovanie
- Pevná konštrukcia
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Jednoduchá montáž
- Atraktívne farby
- Perfektný doplnok ku každému aranžmánu
- 3 nastaviteľné pánty
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Marka | PerfectDoor |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 2140 mm |
| Hrúbka produktu | 55 mm |
| Hĺbka produktu | 100 mm |
| Šírka rámu | 90 mm |
| Výška rámu | 2065 mm |
| Hrúbka rámu | 44 mm |
| Hĺbka rámu | 90 mm |
| Hmotnosť produktu | 13,5 kg |
| Materiál | MDF doska potiahnutá fóliou |
| Farba | Prémiová matná šalvia |
| Farebná skupina | zelená |
| Skončiť | Matný |
| Dokončiť popis | S úplným dokončením |
| Počet pántov | 3 |
| Požiarna odolnosť | Netestovaná požiarna odolnosť |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Ochrana proti hmyzu | Bez insekticídnej ochrany |
| Maximálna šírka dverí | 90 mm |
| Nastaviteľné | Nie je možná žiadna úprava |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Pokyny na inštaláciu | Inštalácia by mala byť vykonaná v súlade s pokynmi na inštaláciu. |
| Kompatibilita | Kompatibilné s veľkosťami lúčov 60,70,80,90 |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Osud | Časť pevnej zárubne používaná v obchodných priestoroch, bytoch a mnohých iných miestnostiach. Poskytuje estetickú úpravu montážneho otvoru. |
| Návod na údržbu | Čistenie je možné vykonať mäkkou, vlhkou handričkou |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Miesto výroby | Poľsko |
| Kód produktu | 5900121609715 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








