DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Rámový nosník 60 dub šedý
Rámový nosník 60 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rámový nosník 60 dub šedý3-7 dní39,50 €32,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník bude užitočný v každej domácnosti, pretože je určený na pripevnenie k západke a závesu vertikálne, aby sa vytvoril rám dverí. Výrobok sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z MDF dosky odolnej voči deformácii. Sivá dubová farba sa perfektne kombinuje s intenzívnymi farbami, čím vytvára atraktívny kontrast.
Vlastnosti a výhody
Nosník je prvok rámu dverí určený na pripojenie k stúpačke západky a závesu. Produkt umožňuje vytvoriť zárubňu, ktorá dodá dverám estetický vzhľad. Sivá dubová farba je ako stvorená do moderných izieb. Je univerzálny, takže ho ľahko skombinujete so širokou škálou iných farieb. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, vďaka čomu je odolný voči deformácii - zachová si svoj pôvodný stav po dlhú dobu. Je na ňom dyha, ktorá to celé chráni pred škodlivými účinkami vlhkosti, takže trám možno úspešne inštalovať aj do kúpeľne či kuchyne. Inštalácia prvku si nevyžaduje použitie zložitých nástrojov, takže ho nainštalujete jednoducho a vaše dvere dokončíte okamžite.
- Trvalé
- Zakryte ochrannou fóliou
- V rôznych veľkostiach a farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 70 cm |
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 4,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,6 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 60 |
| Kód produktu | 5907539296902 |

1850 + recenzí








