DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Roma 70 pravé dvere s podrezaním, strieborný dub
Roma 70 pravé dvere s podrezaním, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roma 70 pravé dvere s podrezaním, strieborný dub3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podrezané dvere Roma pravý strieborný dub sú spojením funkčnosti, zaujímavého dizajnu a odolnosti. Krídlo má široké možnosti použitia. Možno ním dokončiť rôzne typy miestností - izba, komora, špajza alebo kancelária. Sada obsahuje okrem dverného krídla aj pánty a zámok potrebný na montáž. Naša ponuka obsahuje veľa variantov dverí série Roma, ktoré sa líšia rozmermi a povrchovou úpravou.
Vlastnosti a výhody
Podrezané dvere Roma 70 pravý strieborný dub sú nevyhnutné pri dokončovacích prácach vo vnútri budov. Umožnia vám oddeliť interiér spálne, kancelárie, kúpeľne či špajze od zvyšku miestností. Krídlo je vybavené jednoduchým opálovým zasklením. Funkčným prvkom je špeciálne strihaný spodný okraj, ktorý umožňuje vetranie interiéru. Podrezané dvierka Roma pravý strieborný dub sú vyrobené z kvalitných materiálov. Základom je MDF doska, ktorá je vystužená stabilizačnou výplňou. Estetickou hodnotou dverného krídla je jeho povrch pripomínajúci drevo v modernej sivej farbe. Takto skonštruované dvere budú nielen užitočným prvkom, ale doplnia aj usporiadanie vášho bytu.
- Vetranie miestnosti
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,04 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150502 |

1850 + recenzí








