DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Roma 90 pravé dvere izby, orech sever
Roma 90 pravé dvere izby, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roma 90 pravé dvere izby, orech sever3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé izbové dvere Roma sever orech nájdu uplatnenie v každom byte. Vyznačujú sa jemným zasklením. To vám umožní zistiť, či je niekto v miestnosti. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Dodatočnou výstužou je voštinová štruktúra. Vonkajšiu časť zdobí dekoračná fólia a tradičný odtieň hnedej.
Vlastnosti a výhody
Severné izbové dvere Roma 90 pravý orech sú perfektnou voľbou do detskej izby alebo kancelárie. Majú jemné zasklenie, ktoré sa premieta do dekoratívnej funkcie. Sú vyrobené z mliečneho dekoratového skla. Môžete tiež ľahko posúdiť, či je niekto v miestnosti. Tento model zo série Roma dobre poslúži v každom byte. Môže za to klasický odtieň hnedej a nadčasový vzhľad. Dvere do severnej izby Roma pravý orech sú vystužené ľahkou stabilizačnou výplňou. Vďaka tomu sa veľmi ľahko montujú a prepravujú. Dverné krídlo je ukončené povrchovou fóliou. Ovplyvňuje estetický odtieň a skvelý vzhľad. Produkt oceníte pre jeho dlhotrvajúcu odolnosť a hladký chod. Pozrite si aj zvyšný sortiment v predajni Castorama.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 970 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908443208548 |

1850 + recenzí








