DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Rómske 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
Rómske 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rómske 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Roma vľavo strieborný dub sa výborne hodia do obývačky, jedálne či iných obytných priestorov. Sú vyrobené z MDF dosky, materiálu vyznačujúceho sa dlhou životnosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Sada obsahuje zámok a pánty spolu s krídlom dverí. Produkt si budete môcť nainštalovať sami pomocou jednoduchých nástrojov.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Roma 90, strieborný dub, skvele poslúžia v spálni, obývačke alebo kancelárii. Izbové dvere Roma vľavo strieborný dub zaisťujú vysokú úroveň súkromia. Ich estetiku umocňuje elegantné presklenie. Okrem dekoratívnej funkcie umožňujú aj jemné presvetlenie chodby. Sada obsahuje aj zámok a pánty. Vďaka tomu budete môcť ihneď po zakúpení výrobku vykonať komplexnú montáž. Výrobok je vyrobený z kvalitného MDF materiálu, vďaka čomu je mimoriadne pevný. Vonkajšie dosky listu sú dodatočne vystužené svetlo stabilizujúcou výplňou. Odtieň strieborný dub je mimoriadne univerzálny a nadčasový. Pozrite si ďalšie modely dverí zo série Roma.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,46 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443128372 |

1850 + recenzí








