DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Vstavané rúry
- Rúra Samsung NV7B4240VAK čierna
Rúra Samsung NV7B4240VAK čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rúra Samsung NV7B4240VAK čierna3-7 dní693,71 €563,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rúra Samsung NV7B4240VAK čierna je moderné zariadenie určené na použitie v kuchyni. Rúra má zabudovaných až štyridsať automatických programov. Tento model sa vyznačuje technológiou Dual Cook. Katalytické čistenie uľahčuje udržiavanie vašej rúry v čistote. Produkt je vybavený aj modulom Wi-Fi.
Vlastnosti a výhody
Čierna rúra Samsung NV7B4240VAK bude užitočná v mnohých kuchyniach. Je to vysoko efektívne zariadenie, ktoré je potešením používať. Štyridsať automatických programov uľahčí prípravu akéhokoľvek jedla. Čierna rúra Samsung NV7B4240VAK sa tiež ľahko udržiava v čistote. Katalytické čistenie nezaberie veľa času a poskytuje veľmi dobrý účinok odstraňovania nečistôt. Technológia Dual Cooks umožňuje pripravovať rôzne jedlá súčasne. Rúra má tiež zabudovaný Wi-Fi modul. Funkcie udržiavania tepla a ohrievania tanierov vám vždy zabezpečia teplé jedlo. Určite si pozrite aj ďalšie pece, ktorých veľký výber nájdete v predajniach Castorama.
- Katalytické čistenie
- Technológia Dual Cook
- WiFi modul
- Má 40 automatických programov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rúra |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Samsung |
| Hĺbka (cm) | 57 cm |
| šírka (cm) | 59,5 cm |
| výška (cm) | 59,5 cm |
| Funkcie | Udržiavanie tepla, ohrievanie tanierov, rozmrazovanie |
| Počet funkcií | 40 |
| Výstupný výkon | 3950 W |
| Napájacie napätie | 230 - 240 V |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 39600 kg |
| Kód produktu | 8806094422511 |

1850 + recenzí











