DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské doplnky
- Výbava kuchynských zásuviek a skriniek
- Rydell LED svietidlo podskrinkové 120 lm 4000 K čierne 3 ks.
Rydell LED svietidlo podskrinkové 120 lm 4000 K čierne 3 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rydell LED svietidlo podskrinkové 120 lm 4000 K čierne 3 ks.3-7 dní20 €16,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna LED podskrinková svietidlá Rydell sú lacná na prevádzku vďaka technológii úspory energie. Plastový model môžete použiť v kuchyni na osvetlenie pracovnej dosky. Výrobok dobre poslúži aj v šatníku. Svietidlo vyžaruje svetlo neutrálnej bielej farby. Model sa vyznačuje dlhou životnosťou. Svietidlo je dodávané s montážnymi konzolami
Vlastnosti a výhody
Čierna 3-dielna podskrinková LED svietidlo Rydell 120 lm 4000 K vám poslúži vo vašej šatni. Produkt môžete namontovať do akejkoľvek zásuvky alebo skrinky, aby ste ľahko našli to, čo potrebujete. Svietidlo dobre poslúži aj v kuchyni. Môžete ho namontovať pod závesný stavebný prvok, ktorý vám umožní presné osvetlenie pracovnej dosky. Vďaka tomu budete mať pohodlné podmienky na večernú prípravu jedál. Čierna LED podskrinková svietidlá Rydell sú lacná na prevádzku vďaka použitiu technológie na úsporu energie. Model vyrobený z plastu vyžaruje neutrálne biele svetlo. Výrobok sa vyznačuje veľmi dlhou životnosťou. Produkt je dodávaný s montážnymi konzolami. V našom sortimente nájdete aj pozdĺžne podskrinkové svietidlá
- Zmodernizujte svoj domov zvýraznením zvoleného priestoru osvetlením pod skrinkou
- Osvetlenie je možné skombinovať s tromi rovnakými produktmi a vytvoriť tak inteligentný systém osvetlenia domácnosti
- Osvetlenie pod skrinku je možné namontovať pomocou priložených skrutiek alebo suchého zipsu, ktorý nevyžaduje vŕtanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Osvetlenie pod skrinkou |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka kábla | 1500 mm |
| Dĺžka produktu | 64 mm |
| Hĺbka produktu | 26,8 mm |
| Uhol lúča | 110° |
| Priemer produktu | 60 mm |
| Šírka produktu | 64 mm |
| Výška produktu | 21 mm |
| Trieda ochrany IEC | Trieda II |
| Trieda požiarnej odolnosti | Netestovaná požiarna odolnosť |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Typ montáže | Na skrutky alebo lepidlo |
| Typ prepínača | Tlačidlo zapnutia/vypnutia |
| Typ stmievača | Žiadny stmievač |
| Typ žiarovky | Integrovaný |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Batérie nie sú potrebné |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Pohybový senzor | Bez pohybového senzora |
| Príslušenstvo k dispozícii | Skrutka a 3M páska |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5059340154749 |

1850 + recenzí











