DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Stavebné lepidlá
- Sadrové lepidlo Dolina Nidy T 22,5 kg
Sadrové lepidlo Dolina Nidy T 22,5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sadrové lepidlo Dolina Nidy T 22,5 kg3-7 dní11,19 €9,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sadrové lepidlo Dolina Nidy umožňuje odolné a pevné spojenie sadrokartónových dosiek s podkladom. Hmota je plastická a ľahko sa s ňou pracuje. Vďaka tomu sa ľahko nanáša a dokonale sa prispôsobí povrchu. Lepidlo Dolina Nidy je možné použiť na tehlové steny, keramické prvky, betón a železobetón
Vlastnosti a výhody
Dolina Nidy T sadrové lepidlo 22,5 kg je produkt, ktorý bude slúžiť na spájanie sadrokartónových dosiek s podkladom. Výrobok je založený na prírodných sadrových spojivách, čo zabezpečuje jeho vysokú kvalitu a vynikajúce vlastnosti. Sadrová hmota sa vyznačuje plasticitou a jednoduchosťou spracovania. Sadrové lepidlo Dolina Nida na povrch jednoducho nanesiete pomocou oceľovej, zubatej stierky, špachtle alebo hladidla. Medzi výhody produktu patrí aj vysoká pevnosť lepeného spoja, ľahké prispôsobenie tvaru a prípadným nerovnostiam podkladu. Lepidlo Dolina Nida sa vyznačuje aj predĺženým časom tuhnutia a nízkym zmršťovaním po vytvrdnutí lepidla. Produkt je možné použiť okrem iného na murované steny z pórobetónu, keramických prvkov, betónu a železobetónu
- Sadrová hmota je plastická a veľmi ľahko sa s ňou pracuje
- Veľmi vysoká pevnosť lepeného spoja
- Poskytuje odolné a pevné spojenie medzi sadrokartónovými doskami a podkladom
- ľahko sa nanáša, prispôsobí sa tvaru a nerovnostiam povrchu
- Predĺžený čas tuhnutia
- Nízke zmrštenie po vytvrdnutí lepidla
- Ľahko sa nanáša, ľahko sa prispôsobí tvaru a nerovnostiam povrchu
- Výdatnosť: 2,5 – 5,0 kg na 1 m2
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 22,5 kg |
|---|---|
| Počet vrstiev | 1 |
| Doba schnutia | 30 minút |
| Inštrukcie na používanie | Doba použiteľnosti: 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Pac |
| séria | Údolie Nida |
| Typ balenia | ks |
| Výška nádoby | 510 mm |
| Šírka nádoby | 110 mm |
| Dĺžka nádoby | 350 mm |
| Kód produktu | 5907783220166 |

1850 + recenzí








