DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Selene čierne 90 vonkajšie dvere, ľavé, antracit
Selene čierne 90 vonkajšie dvere, ľavé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Selene čierne 90 vonkajšie dvere, ľavé, antracit3-7 dní556,17 €452,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Selene čierne ľavé antracitové sú moderným modelom so sadou kovania a vložiek v systéme 1 kľúča. Dvere sú odolné voči UV žiareniu. Sú vyrobené z oceľového plechu potiahnutého dekoratívnou PVC fóliou v antracitovej farbe a so štruktúrou dreva. Dvere majú hrúbku 55 mm a sú vyplnené expandovaným polystyrénom. Zárubňa je vo farbe dverného krídla.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Selene black 90 ľavé antracitové sú elegantným modelom venovaným modernej výstavbe. Hrúbka dverí je 55 mm. Sú vyrobené z oceľového plechu potiahnutého antracitovou PVC dekoratívnou fóliou so štruktúrou dreva. Fólia je odolná voči UV žiareniu. To zaisťuje dlhodobú trvanlivosť farby. Výplň dverí tvorí doska z expandovaného polystyrénu, ktorá umožňuje akustickú a tepelnú izoláciu. Dvere majú sadu kovania s vložkami v systéme 1 kľúča. To zvyšuje bezpečnosť používania. Dvere zo série Okdoors P55 zaručujú akustickú izoláciu 29 dB. Hodnota súčiniteľa prestupu tepla je 1,8 W/m2K. Selene čierne ľavé vonkajšie dvere, antracit, majú tri sklá v nerezových rámoch. Na model je záruka 12 mesiacov.
- Moderný dizajn
- Sada kovania s vložkami v systéme 1 kľúča
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
- Zárubňa je vo farbe dverného krídla
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1010 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| Zahrnuté | Sada armatúr s hľadáčikom |
| séria | Okdoors P55 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 38 kg |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272494891 |

1850 + recenzí








