DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Selene čierne 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
Selene čierne 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Selene čierne 90 vonkajšie dvere, pravé, antracit3-7 dní556,17 €452,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Selene čierne pravé vonkajšie antracitové dvere sú vyrobené z kvalitného oceľového plechu kombinovaného s polystyrénovou výplňou a PVC fóliou z vonkajšej strany. Výrobok antracitovej farby má štruktúru podobnú drevu. Sada obsahuje nielen kovanie, ale aj farebne zladenú zárubňu a zasklenie v nerezových rámoch.
Vlastnosti a výhody
Lámete si hlavu nad výberom vchodových dverí? Selene black 90 pravé vonkajšie dvere, antracit, sú moderným modelom, ktorý možno použiť v bytových aj komerčných zariadeniach. Výrobok je vyrobený z oceľového plechu. To sa premieta do jeho odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Vďaka polystyrénovej výplni dvierka dobre tlmia zvuky a udržujú teplo vo vnútri. Dodatočná fólia na vonkajšej strane robí model odolným voči UV žiareniu. Dvere majú zaujímavú textúru a vzhľad dreva. Selene čierne pravé vonkajšie dvere, antracit, sú dostupné v tmavých farbách, ktoré sú mimoriadne elegantné. Sada obsahuje aj zasklenie orámované z nehrdzavejúcej ocele. Súčasťou sady je aj kovanie a zárubňa farebne zladená s krídlom dverí. Pozrite si aj iné modely v ponuke.
- Moderný dizajn
- Sada kovania s vložkami v systéme 1 kľúča
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
- Zárubňa je vo farbe dverného krídla
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1010 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| Zahrnuté | Sada armatúr s hľadáčikom |
| séria | Okdoors P55 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 38 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272494907 |

1850 + recenzí








