DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Selene čierne 90 vonkajšie dvere, pravé, orech
Selene čierne 90 vonkajšie dvere, pravé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Selene čierne 90 vonkajšie dvere, pravé, orech3-7 dní556,17 €452,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere Selene čierny pravý orech sú vyrobené z oceľového plechu potiahnutého dekoratívnou PVC fóliou so štruktúrou a farbou orechového dreva. Majú sadu kovania s vložkami v systéme 1 kľúča a sú odolné voči UV žiareniu. Dvere pozostávajú z dosky z expandovaného polystyrénu s hrúbkou 55 mm. To zaisťuje nízky koeficient prestupu tepla.
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Selene black 90 orech pravý sú moderným a elegantným modelom, ktorý dokonale zapadne do moderných zariadení domov a bytov. Dvere majú rozmery 90x2072x1000 mm a hrúbku 55 mm. To zaručuje koeficient prestupu tepla 1,8 W/m2K. Dvere zo série Okdoors P55 sú vyrobené z oceľového plechu potiahnutého dekoratívnou PVC fóliou. Táto fólia je odolná voči UV žiareniu. Dvere pozostávajú z dosky z expandovaného polystyrénu. Dvere majú tri sklenené jednotky v nerezových rámoch. Zárubňa je vo farbe dverného krídla. Vonkajšie dvere Selene čierny pravý orech majú sadu kovania s vložkami v systéme 1 kľúča. Na výrobok sa vzťahuje 12-mesačná záruka.
- Moderný dizajn
- Sada kovania s vložkami v systéme 1 kľúča
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
- Zárubňa je vo farbe dverného krídla
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1010 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| Zahrnuté | Sada armatúr s hľadáčikom |
| séria | Okdoors P55 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 38 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 55 mm |
| Kód produktu | 5908272494983 |

1850 + recenzí








