DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Severné posuvné dvere do miestnosti Windoor Trame 80 orech
Severné posuvné dvere do miestnosti Windoor Trame 80 orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Severné posuvné dvere do miestnosti Windoor Trame 80 orech3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Posuvné dvere do spálne Windoor Trame doplnia každý štýl interiéru. Sú vhodné do bytov, reštaurácií, hotelov aj kancelárií. Moderný dizajn a pevný mechanizmus sú kombináciou, ktorá vám zabezpečí požadovanú mieru súkromia a pocit estetiky v miestnosti. Ide o ideálne riešenie na miestach, kde sa kyvné dvere ťažko otvárajú.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte masívne modulové dvere s atraktívnym dizajnom? Severné posuvné dvere Windoor Trame 80 orech sú módnym a moderným riešením tam, kde nemôžete nainštalovať tradičné krídlové dvere. Krídlo posuvných dverí Windoor Trame má šírku 80 cm a je pokryté estetickou a voči poškodeniu odolnou prémiovou orechovou dyhou. Severné posuvné dvere orech Windoor Trame Vám pomôžu optimálne využiť priestor Vášho bytu a vytvoria ďalší priestor. Spolu s celým systémom výrobcu a bezporuchovou technikou sú celoposuvné dvere Windoor Trame 80 odpoveďou na najrozmanitejšie potreby zákazníkov. Pozrite si aj ďalšie farby posuvných dverí tejto značky. V našej ponuke nájdete aj modely so šírkou 60, 70, 90 a 100 cm.
- Moderný dizajn v súlade so súčasnými trendmi
- Dizajn zaisťuje dobrú stabilitu a odolnosť
- Možné použitie bezrámového zasklievacieho systému
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| Hmotnosť produktu | 32,7 kg |
| séria | Trame |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ skla | Decormat sklo - mliečne |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Glazované | Glazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Kód produktu | 5907539363093 |

1850 + recenzí








