DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml biely
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml biely3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tesniace lepidlo Sikaflex účinne prilepí a utesní predmety vo vašom dome a záhrade. Vyrobené na báze polyuretánu, vyznačuje sa dlhou životnosťou, vďaka čomu je atraktívnou alternatívou silikónu. Môže sa nanášať pištoľou, čím sa zabezpečí rovnomerné a starostlivé rozloženie hmoty na opravovanom povrchu.
Vlastnosti a výhody
Tesniace lepidlo Sikaflex je určené na drobné opravárenské práce, a pretože je použiteľné pri vysokých aj nízkych teplotách, je vhodné aj na použitie v záhrade. Je vyrobený na báze polyuretánu, takže nanesená vrstva hmoty nestarne, vďaka čomu je výbornou alternatívou silikónu. Lepidlo je bielej farby, takže ho možno použiť vo svetlých kúpeľniach, kuchyniach a okenných výklenkoch. Prípravok môžete nanášať na vybraný povrch pomocou pištole, takže sa nemusíte obávať nerovnomerného nanášania. Perfektne funguje ako tepelný a hlukový izolant, takže ho úspešne využijete pri tesnení dverí. V ponuke sú lepidlá v rôznych farbách.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesniaca hmota |
|---|---|
| Typ balenia | Ks. |
| Marka | Sikaflex |
| séria | 11 FC+ |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Neobsahuje rozpúšťadlá | Neobsahuje rozpúšťadlá |
| Kapacita | 300 ml |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 7612894371635 |

1850 + recenzí








