DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml čierny
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml čierny3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tesniace lepidlo Sikaflex je základným prvkom vybavenia každej domácnosti. Použite ho na lepenie poškodených predmetov z dreva, kovu, plastu alebo keramiky. Pomocou pištole môžete hmotu rovnomerne a rýchlo rozotrieť po zvolenom povrchu. Lepidlo je čierne.
Vlastnosti a výhody
Tesniace lepidlo Sikaflex poteší každého kutila, keďže ide o produkt ideálny na vykonávanie drobných domácich opráv. Účinne lepí drevo, keramiku, kov a plast. Lepidlo je možné použiť pri nízkych aj vysokých teplotách, takže je možné ho použiť aj v exteriéri. Dôkladne utesní strechy, odkvapy, okná a dvere, izoluje váš byt od vonkajších teplôt a hluku. Prípravok jednoducho a rýchlo nanesiete na vybraný povrch pomocou pištole, ktorá vám umožní rovnomerné rozloženie hmoty. Čierny produkt vyzerá skvele najmä v exteriéri, no ak chcete použiť tmel v inom odtieni, nájdete ho aj v našej ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesniaca hmota |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Sikaflex |
| séria | 11 FC+ |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Neobsahuje rozpúšťadlá | Neobsahuje rozpúšťadlá |
| Kapacita | 300 ml |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 7612894392845 |

1850 + recenzí








