DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml šedý
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 300 ml šedý3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tesniace lepidlo Sikaflex dokonale plní svoju funkciu ako doma, tak aj v záhrade či na terase. Môžete ho použiť na spojenie prasknutých predmetov a utesnenie vašich okien, parapetov a iných predmetov, ktoré si to vyžadujú. Lepidlo vytvára účinnú akustickú a tepelnú izoláciu, vďaka čomu je váš domov útulný a teplý.
Vlastnosti a výhody
Tesniace lepidlo Sikaflex je ideálne pre malé domáce práce vyžadujúce spojenie dvoch prvkov alebo utesnenie rôznych predmetov. Výrobok je vyrobený z polyuretánu, ktorý viaže zložky pod vplyvom vlhkosti. Lepidlo je sivej farby, takže dobre poslúži ako tmel na predmety v podobných odtieňoch. Ak však potrebujete inú farbu tmelu, nájdete ju aj v našej ponuke. Prípravok tiež poskytuje výbornú zvukovú a tepelnú izoláciu, preto je odporúčanou alternatívou silikónu - môžete ho použiť pri príprave okien na zimu. Lepidlo Sikaflex efektívne spojí drevené, kovové, plastové predmety a iné suroviny.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Sikaflex |
| séria | 11 FC+ |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Neobsahuje rozpúšťadlá | Neobsahuje rozpúšťadlá |
| Kapacita | 300 ml |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 7612894371734 |

1850 + recenzí








