DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Sika Sikaflex 11 FC lepidlo-tmel 600 ml grafit
Sika Sikaflex 11 FC lepidlo-tmel 600 ml grafit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Sikaflex 11 FC lepidlo-tmel 600 ml grafit3-7 dní31,65 €25,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sika Sikaflex grafitové lepidlo a tmel je viacúčelový prostriedok. Môžete ho použiť na lepenie, tmelenie alebo výplň. Vďaka dobrým aplikačným vlastnostiam je možné lepidlo použiť na väčšinu typických stavebných materiálov, ako je betón, drevo, kov alebo sklo. Lepidlo je odolné voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie.
Vlastnosti a výhody
Sika Sikaflex 11 FC lepidlo-tmel 600 ml grafit je univerzálny tmel. Výrobok sa vyznačuje dobrou mechanickou odolnosťou. Je tiež odolný voči poveternostným vplyvom. Vďaka tomu sa dá použiť v exteriéri aj interiéri. Sika Sikaflex grafitový tmel má dobré aplikačné vlastnosti. Prostriedok je vhodný na utesnenie medzier, zvislých a vodorovných škár. Lepidlo bude fungovať na rôznych typoch povrchov. Dá sa použiť na väčšinu typických stavebných materiálov, ako je betón, steny, keramika, drevo, kovy a sklo. Flexibilné, jednozložkové lepidlo sa nanáša pištoľou. Aplikačná teplota by mala byť medzi +5°C a +40°C. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Jednozložkový a univerzálny
- Flexibilné
- Dobrá mechanická odolnosť
- Odolný voči poveternostným vplyvom
- Do vnútra aj von
- Pre väčšinu stavebných materiálov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo a plnivo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 20 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Pees |
| Dĺžka nádoby | 350 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 17 mm |
| Priemer nádoby | 50 mm |
| Šírka nádoby | 320 mm |
| Výška nádoby | 50 mm |
| Emisná trieda VOC vo vnútornom ovzduší | A+ |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Chemický výrobok klasifikovaný ako nebezpečný | Neobsahuje žiadne nebezpečné látky |
| Typ kontajnera | Príspevok |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Čas kutikuly | 50 min |
| Čas vytvrdzovania | 24 hodín |
| Flexibilné | Flexibilné |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 80 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Lepiaca pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 600 000 ml |
| Farba | Grafit |
| Kód produktu | 7612895752044 |

1850 + recenzí








