DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 600 ml šedý
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 600 ml šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Sikaflex 11 FC+ lepidlo-tmel 600 ml šedý3-7 dní31,65 €25,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tesniace lepidlo Sikaflex je určené na drobné opravy, pretože efektívne spája mnohé materiály a utesňuje okná a strechy. Dá sa použiť pri nízkych aj vysokých teplotách, takže uplatnenie nájde aj v záhrade a na terase. Je dostupný v rôznych farbách - tu odporúčame šedé lepidlo.
Vlastnosti a výhody
Tesniace lepidlo Sikaflex je nevyhnutným prvkom výbavy každého domáceho človeka, pretože ide o multifunkčný produkt, s ktorým možno vykonávať rôzne opravy. Efektívne spája väčšinu materiálov dohromady, takže môžete lepiť drevené, kovové, plastové alebo keramické prvky. Okrem toho dôkladne utesní strechy, odkvapy, okná a dvere, čím izoluje váš byt od chladu a hluku zvonku. Je ideálnou alternatívou silikónu, pretože je vyrobený z polyuretánu a nepodlieha procesu starnutia. Aplikácia pomocou pištole je mimoriadne jednoduchá a umožňuje rovnomerné rozloženie lepidla. Šedý výrobok dokonale vyplní medzery medzi podlahovými doskami, no v ponuke sú aj lepidlá v rôznych odtieňoch.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| séria | 11 FC+ |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 600 ml |
| Farba | Cementová šedá |
| Kód produktu | 7612894010534 |

1850 + recenzí








