DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Sika Sikaflex lepidlo-tmel, bezfarebný
Sika Sikaflex lepidlo-tmel, bezfarebný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Sikaflex lepidlo-tmel, bezfarebný3-7 dní29,48 €23,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezfarebné lepidlo a tmel Sika Sikaflex je produkt, ktorý možno použiť na spájanie prvkov z rôznych materiálov. Môžete ho použiť aj ako výplňový a tesniaci materiál. Produkt je krištáľovo čistý, takže bude takmer neviditeľný. Môžete ho použiť vo vnútri aj mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Transparentné lepidlo a tmel Sika Sikaflex je jednozložkový výrobok s veľmi dobrou priľnavosťou. Môžete ho použiť na spojenie prvkov z betónu, väčšiny druhov kameňa, keramiky, dreva, kovu, skla a PVC. Produkt dokonale funguje aj ako tmel. Prípravok môžete použiť v interiéri aj exteriéri. Sika Sikaflex bezfarebné lepidlo-tmel je dostupný vo forme ľahko použiteľnej nádobky s aplikátorom. Balenie s kapacitou dvestodeväťdesiat mililitrov umožňuje pokryť pätnásť lineárnych metrov povrchu. V našej ponuke nájdete aj iné tmely a lepidlá. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili so sortimentom predajne Castorama.
- Kryštál bezfarebný
- Lepidlo a tmel
- Do vnútra aj von
- Kapacita: 15 mb
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Základňa | Na báze polyméru |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 290 ml |
| Farba | Transparentné |
| Kód produktu | 7612895492117 |

1850 + recenzí








