DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Izolácie terás a balkónov
- Sika Sikafloor 410 živica, bezfarebná, 3 kg
Sika Sikafloor 410 živica, bezfarebná, 3 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sika Sikafloor 410 živica, bezfarebná, 3 kg3-7 dní172,93 €140,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezfarebná živica Sika Sikafloor 410 je výbornou alternatívou keramického obkladu, ktorý možno použiť na balkón, terasu alebo schodisko. Zabránite tak zatekaniu vášho balkóna či terasy. Ideálne na dlažbu a betónové podlahy. Živica je odolná voči oderu a UV žiareniu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte alternatívu ku keramickému obkladu pre použitie na balkón, terasu alebo schodisko? Skvelým riešením bude živica Sika Sikafloor 410, bezfarebná, 3 kg. Má vynikajúce tesniace vlastnosti. Ide o ekonomické riešenie problémov so zatekajúcim balkónom alebo terasou so strednou návštevnosťou. Zároveň zachováte estetiku povrchu. Môžete ho aplikovať na cementové malty, betónové podlahy a dlaždice. Bezfarebná živica Sika Sikafloor 410 sa vyznačuje nízkym obsahom rozpúšťadiel a mimoriadnou odolnosťou proti oderu a UV žiareniu. Umožňuje dokončiť hladkú, protišmykovú, vodotesnú a flexibilnú podlahu na betóne a starých cementových podkladoch. Predajňa Castorama ponúka široký výber živíc.
- Flexibilný vrchný náter
- Odolnosť voči žltnutiu
- Jednoduchosť aplikácie
- Účinnosť: 0,15 kg/m2
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesniaca hmota |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Pees |
| Pokrytie | 20 m² |
| Šírka nádoby | 180 mm |
| Výška nádoby | 220 mm |
| Základňa | Na báze polyuretánu |
| Doba schnutia | 8 hodín |
| Maximálna prevádzková teplota | 30 °C |
| Spôsob aplikácie | Valček |
| Minimálna prevádzková teplota | 10 °C |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Farebná skupina | Transparentné |
| Farba | Bezfarebný |
| Kód produktu | 7612894170979 |

1850 + recenzí








