DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 25 mm D 2 kg
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 25 mm D 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 25 mm D 2 kg3-7 dní24,69 €20,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutky vám umožnia efektívne pripevňovať sadrokartónové dosky k dreveným podkladom. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu, pretože sú vyrobené z ocele – ich použitie teda predĺži životnosť inštalovanej konštrukcie. Pomocou nich môžete nainštalovať všetky prvky sami, takže nemusíte míňať peniaze na prenájom špecialistu.
Vlastnosti a výhody
Skrutky sú vyrobené z ocele, vďaka čomu sú odolné voči korozívnym účinkom vlhkosti a extrémnym teplotám – vďaka tomu majú dlhú životnosť. Sú určené na efektívne upevňovanie sadrokartónových dosiek na drevené podklady. Zabezpečujú dlhodobú stabilitu montovaných konštrukcií, pretože materiál, z ktorého sú vyrobené, je odolný aj voči mechanickému poškodeniu. Pri ich úspešnom použití môžete celú montáž dokončiť sami, bez toho, aby ste museli míňať peniaze na najímanie špecialistu. Dĺžku aj priemer výrobku si jednoducho prispôsobíte individuálnym potrebám, pretože v našom sortimente nájdete rôzne druhy skrutiek.
- Vysoká odolnosť proti korózii
- Veľmi ostrá niť
- Veľmi jednoduché zaskrutkovanie
- Vysoká odolnosť proti roztrhnutiu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 25 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Zapustené |
| Typ produktu | skrutka |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628794357 |

1850 + recenzí








