DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 25 mm M 2 kg
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 25 mm M 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 25 mm M 2 kg3-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutky sú vyrobené z ocele, vďaka čomu sú odolné. Sú určené na efektívne upevnenie sadrokartónových dosiek na kovové konštrukcie. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je odolný aj voči korozívnym účinkom vlhkosti, takže skrutky zaisťujú stabilitu montovaných konštrukcií na dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Skrutky sú určené na rýchle a efektívne upevnenie sadrokartónových dosiek na kovové konštrukcie. Sú vyrobené z ocele, vďaka čomu sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Vyznačujú sa dlhou životnosťou, preto sa často používajú ako upevňovací prvok. Skrutky zabezpečujú dlhodobú stabilizáciu montovaných konštrukcií, pretože materiál, z ktorého sú vyrobené, je odolný aj voči korozívnym účinkom vlhkosti. Ich používaním môžete sami dosiahnuť profesionálny efekt, takže nemusíte míňať peniaze na najímanie špecialistu. Veľkosť skrutiek si ľahko vyberiete podľa svojich potrieb, pretože v našom sortimente nájdete rôzne druhy tohto produktu.
- Vysoká odolnosť proti korózii
- Veľmi ostrá niť
- Veľmi jednoduché zaskrutkovanie
- Vysoká odolnosť proti roztrhnutiu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 25 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Zapustené |
| Typ produktu | skrutka |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628794364 |

1850 + recenzí








