DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 35 mm D 2 kg
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 35 mm D 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 35 mm D 2 kg3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutky vám umožnia efektívne pripevňovať sadrokartónové dosky k dreveným podkladom. Sú vyrobené z ocele, takže sú odolné voči mechanickému poškodeniu – to zaisťuje dlhodobú stabilitu montovanej konštrukcie. Pomocou nich môžete celú vec nainštalovať sami bez pomoci špecialistu. Ponúkame rôzne druhy tohto produktu.
Vlastnosti a výhody
Skrutky sú určené na efektívne upevnenie sadrokartónových dosiek na drevené podklady. Sú vyrobené z ocele, takže sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Sú tiež odolné voči korozívnym účinkom vlhkosti a vysokým teplotám, čo má priaznivý vplyv na stabilitu montovanej konštrukcie. Ich použitie vám umožní sami dosiahnuť profesionálny efekt a tým optimalizovať náklady na renováciu. Umožňujú rýchle pripevnenie jednotlivých dielov, pretože sa mimoriadne ľahko používajú - preto sú často volené ako montážne prvky. Ponúkame skrutky rôznych dĺžok a priemerov, takže si ľahko vyberiete produkt, ktorý splní vaše očakávania.
- Vysoká odolnosť proti korózii
- Veľmi ostrá niť
- Veľmi jednoduché zaskrutkovanie
- Vysoká odolnosť proti roztrhnutiu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 35 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Zapustené |
| Typ produktu | skrutka |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628794371 |

1850 + recenzí








