DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 45 mm D 2 kg
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 45 mm D 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 45 mm D 2 kg3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutky umožňujú efektívne upevnenie sadrokartónových dosiek na drevené podklady. Sú vyrobené z ocele, preto sa vyznačujú výbornou odolnosťou – čím sa predlžuje životnosť konštrukcie zmontovanej pomocou nich. Pomocou nich si to celé namontujete sami, bez toho, aby ste si museli najať špecialistu. Ponúkame rôzne veľkosti skrutiek.
Vlastnosti a výhody
Skrutky sú vyrobené z ocele, vďaka čomu sú odolné voči mechanickému poškodeniu – preto sa často používajú ako montážne prvky. Umožňujú efektívne a efektívne upevňovanie sadrokartónových dosiek na drevené podklady, ako aj spájanie drevených latiek pri vytváraní rámových konštrukcií. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je odolný aj voči škodlivým faktorom, ako je vlhkosť či extrémne teploty, vďaka čomu si zostavená konštrukcia dlhodobo zachováva výbornú stabilitu. Ich používaním môžete sami dosiahnuť profesionálny efekt. Priemer a dĺžku výrobku si môžete prispôsobiť svojim potrebám, pretože naša ponuka obsahuje rôzne druhy.
- Vysoká odolnosť proti korózii
- Veľmi ostrá niť
- Veľmi jednoduché zaskrutkovanie
- Vysoká odolnosť proti roztrhnutiu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 45 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | balenie |
| Typ hlavy | Zapustené |
| Osud | výstavby |
| Kód produktu | 5907628794395 |

1850 + recenzí








