DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 45 mm M 2 kg
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 45 mm M 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 45 mm M 2 kg3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri upevňovaní sadrokartónových dosiek sa vám budú hodiť skrutky. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu, pretože sú vyrobené z ocele. Ich používaním môžete znížiť náklady na renováciu, pretože umožňujú sami dosiahnuť profesionálny efekt. Naša ponuka zahŕňa rôzne druhy skrutiek.
Vlastnosti a výhody
Skrutky sú vyrobené z ocele, vďaka čomu majú dlhú životnosť. Sú určené na pripevňovanie sadrokartónových dosiek na drevené podklady a spájanie drevených latiek pri stavbe rámových konštrukcií. Ich použitím môžete sami docieliť profesionálneho efektu bez toho, aby ste si museli najať špecialistu – vďaka tomu optimalizujete náklady na renováciu. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je odolný aj voči korozívnym účinkom vlhkosti a extrémnym teplotám, vďaka čomu je zostavená konštrukcia obzvlášť stabilná. Naša ponuka obsahuje rôzne veľkosti skrutiek, takže si ľahko vyberiete produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
- Vysoká odolnosť proti korózii
- Veľmi ostrá niť
- Veľmi jednoduché zaskrutkovanie
- Vysoká odolnosť proti roztrhnutiu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 45 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Zapustené |
| Typ produktu | skrutka |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628794401 |

1850 + recenzí








