DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Špecialné skrutky
- Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 55 mm 2 kg
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 55 mm 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrutky do sadrokartónu Azmet 3,5 x 55 mm 2 kg3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrutky sú vyrobené z ocele, vďaka čomu sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Umožňujú efektívne upevnenie sadrokartónových dosiek na drevené podklady. Pomocou nich môžete spájať aj drevené laty pri vytváraní rámových konštrukcií. Ponúkame rôzne veľkosti skrutiek, takže si môžete vybrať produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.
Vlastnosti a výhody
Skrutky sú určené na efektívne a efektívne upevňovanie sadrokartónových dosiek na drevené podklady, ako aj na spájanie drevených latiek pri stavbe rámových konštrukcií. Nepodliehajú korozívnym účinkom vlhkosti, pretože sú vyrobené z ocele. Sú tiež odolné voči mechanickému poškodeniu, čo výrazne predlžuje životnosť konštrukcií inštalovaných pomocou nich. Ich použitie vám umožní inštalovať jednotlivé prvky sami - takže nemusíte prideľovať finančné prostriedky na prenájom špecialistu. Naša ponuka obsahuje skrutky rôznych dĺžok a priemerov, takže si ľahko vyberiete produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
- Vysoká odolnosť proti korózii
- Veľmi ostrá niť
- Veľmi jednoduché zaskrutkovanie
- Vysoká odolnosť proti roztrhnutiu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 55 mm |
|---|---|
| Priemer produktu | 3,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Materiál | Nízkouhlíková oceľ (ST12) |
| Typ balenia | Balenie |
| Typ hlavy | Zapustené |
| Typ produktu | skrutka |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907628794418 |

1850 + recenzí








