DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské doplnky
- Podložky na jedálenský stôl
- Skvelá podložka na stôl Dattilo 45 x 30 cm sivé listy
Skvelá podložka na stôl Dattilo 45 x 30 cm sivé listy
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skvelá podložka na stôl Dattilo 45 x 30 cm sivé listy3-7 dní4,35 €3,53 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podložka na stôl |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Skvelé |
| Dĺžka produktu | 300 mm |
| Hrúbka produktu | 0,3 mm |
| Šírka produktu | 450 mm |
| séria | Datilo |
| Zloženie | Zloženie: 65% ľan, 35% polyester |
| Hmotnosť produktu | 0,06 g |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Sivé listy |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Vzor | Prestieranie s motívom listov |
| Kód produktu | 5908262441379 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









