DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Fasádne panely a dosky
- Fasádne dosky
- Smreková fasádna doska 19 x 146 x 3000 mm 2,63 m2
Smreková fasádna doska 19 x 146 x 3000 mm 2,63 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Smreková fasádna doska 19 x 146 x 3000 mm 2,63 m23-7 dní42,24 €34,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fasádne dosky sú odolným a estetickým riešením pre fasády budov a konečnú úpravu miestností. Výrobok je odolný voči ničivým účinkom UV žiarenia, vlhkosti a účinkom plesní a húb, nebledne a neabsorbuje vodu. Doska si zachováva svoje vlastnosti a estetický vzhľad aj počas nepriaznivých poveternostných podmienok a po dlhšom čase používania.
Vlastnosti a výhody
Fasádna doska je stavebný materiál, ktorý možno použiť ako na zhotovenie vonkajšej fasády budovy, tak aj na dokončenie interiéru bytu či domu. Výrobok je vyrobený z prírodného dreva škandinávskeho smreka, ktoré je odolné voči škodlivým účinkom húb, plesní a hmyzu. Vďaka inštalačnému systému pero-drážka nezaberie montáž dosiek veľa času. Povrch dosky čalúnenia je tiež vysoko odolný proti prasknutiu a zničeniu, čo sa premieta do jeho dlhodobej životnosti. Fasádna doska poskytuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu, čím chráni budovu pred nadmerným hlukom a nízkou teplotou, čo sa môže premietnuť do nižších nákladov na vykurovanie budovy.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 6 |
|---|---|
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Smrek |
| Pokrytie | 2,63 m² |
| Šírka produktu | 146 mm |
| Hrúbka produktu | 19 mm |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Farba | Smrek |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Neimpregnované |
| Návod na inštaláciu | Na pásy alebo na stenu |
| Typ balenia | Balenie |
| Kód produktu | 5908283317967 |

1850 + recenzí









