DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Zámky a vložky
- Príslušenstvo na kľúče
- Stahl kľúčový identifikátor 10 ks mix farieb
Stahl kľúčový identifikátor 10 ks mix farieb
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stahl kľúčový identifikátor 10 ks mix farieb3-7 dní4,74 €3,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Identifikátor kľúča Stahl, mix farieb, je perfektnou voľbou do školy, nemocnice, internátu, kancelárie, hotela alebo domova. Vďaka nej môžete popísať kľúče od jednotlivých miestností, takže hľadanie tej správnej zostavy je jednoduché a nezaberie veľa času. Kľúčenka je ľahká a malá, takže ju bez problémov zmestíte do vrecka.
Vlastnosti a výhody
Otvorenie jednej miestnosti vždy zahŕňa prehľadávanie stohu kľúčov a starostlivé prezeranie ich tvarov? Zaberá to veľa času a namáha vašu trpezlivosť? Identifikátor kľúča Stahl 10 ks, mix farieb vám pomôže ľahko a rýchlo nájsť ten správny kľúč. Produkt je vybavený priestorom, do ktorého môžete vložiť kartičku s menom alebo číslom izby. Sada obsahuje kľúčenky v rôznych farbách. Vďaka tomu môžete ku konkrétnej miestnosti priradiť jednu farbu. Keď uvidíte farbu, ihneď vyberiete správny kľúč. Identifikátor farebného kľúča Stahl mix je vyrobený z plastu. Kľúčenka je ľahká a nezaberie veľa miesta, takže ju bez problémov zmestíte aj do vrecka. Kľúč so špendlíkom je viditeľnejší - takže je menšie riziko jeho straty.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Identifikátor kľúča |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Stahl |
| Hĺbka produktu | 5 mm |
| Šírka produktu | 22 mm |
| Výška produktu | 58 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Mix farieb |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5907671255225 |

1850 + recenzí








