DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Stodola 60 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
Stodola 60 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stodola 60 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ste fanúšikom loftových interiérov? Alebo možno dávate prednosť rustikálnemu a boho? Pevné dvierka Barn z borovice ľavé, tvar K, sú vyrobené z čistého borovicového dreva. Vďaka tomu vyzerajú prirodzene a krásne. Surový vzhľad je dokonalým doplnkom moderných a klasických interiérov. V prípade potreby môžete povrch aj natrieť.
Vlastnosti a výhody
Pevné borovicové dvere Barn 60 s ľavým uzlom, tvar K, možno inštalovať do podkrovných, rustikálnych a boho izieb. Dokonale zapadajú do prírodného štýlu. Dopĺňajú aj moderné aranžmány. Je to spôsobené tým, že je vyrobený zo surového a prírodného borovicového dreva. Povrch pôsobí výborným vizuálnym dojmom. Navyše ho môžete jednoducho zregenerovať a zmeniť jeho farbu. Údržba dreva je jednoduchá a možno ju vykonávať bežne dostupnými prostriedkami. Plné dvierka Barn, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K, dokonale ladia s ostatnými drevenými dokončovacími prvkami, ale nielen s tým. Dobre ladia aj s tehlou alebo kameňom. Produkt pochádza zo série Loft. Pozrite si aj ďalšie modely krídel v našej ponuke predajne Castorama.
- Rustikálny vzhľad
- Prírodné drevo
- Ekologické
- škandinávske drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 640 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2020 mm |
| séria | Loft |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908272433500 |

1850 + recenzí








