DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Stodola 60 plné dvere, pravé, borovica uzlová, tvar K
Stodola 60 plné dvere, pravé, borovica uzlová, tvar K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stodola 60 plné dvere, pravé, borovica uzlová, tvar K3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné dvere Barn, pravé, borovica uzlovitá, tvar K, vám umožnia esteticky oddeliť dve miestnosti vo vašom dome alebo dovolenkovom dome. Ich jedinečný charakter zvýrazní dizajn interiéru. Vyleštený povrch je pripravený na lakovanie alebo olejovanie. Vďaka svojej odolnosti vám budú dlho dobre slúžiť.
Vlastnosti a výhody
Dokončenie otvárania dverí má výrazný vplyv na vzhľad celej miestnosti. Vyberte si plné borovicové dvere Barn 60 s pravým uzlom, tvar K, ktoré spájajú funkčnosť a estetiku. Boli vyrobené z pravého borovicového dreva. Jasný obrys uzlov a krúžkov skvele doplní aranžmány, ktorých hlavnou inšpiráciou sú prírodné materiály. Vyleštený povrch ľahko nalakujete alebo naolejujete. Masívne dvere Barn, pravé, borovica uzlovitá, tvar K, dobre fungujú najmä v rekreačných domoch a miestnostiach s premenlivou vlhkosťou. Ich inštalácia pre vás nebude problém. Pozrite si aj ďalšie prvky zo série Loft dostupné v našej ponuke. Nájdete tam aj príslušnú zárubňu a kľučku.
- Rustikálny vzhľad
- Prírodné drevo
- Ekologické
- škandinávske drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 640 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2020 mm |
| séria | Loft |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908272433517 |

1850 + recenzí








