DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Stodola 70 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
Stodola 70 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stodola 70 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
V miestnostiach v rustikálnom, boho alebo aj loftovom štýle dobre poslúžia plné dvere Barn, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K. Sú vyrobené z prírodného dreva. To sa premieta do prirodzeného vzhľadu a neuveriteľnej odolnosti. Povrch potrebuje pravidelnú údržbu a ak chcete, môžete ho natrieť akoukoľvek farbou. Drevené dosky vyzerajú esteticky.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvierka Barn 70 borovice ľavé, tvar K, sú produktom zo série Loft. Napriek tomu sa dokonale hodia do rustikálnych aj klasických aranžmánov. Vyrobené zo surového dreva, dodáva estetický a prirodzený vzhľad. Povrch vyžaduje pravidelnú údržbu. Môžete to však urobiť jednoducho a pomocou prostriedkov dostupných v našom obchode. Vzhľad krídla môžete tiež rýchlo zmeniť, napríklad zmenou jeho farby. Pevné dvere z borovice s ľavým uzlom, tvar K, sú odolné a pevné. Môžu byť namontované na miestach, ktoré sú intenzívne využívané. Drevený povrch navyše vyzerá skvele s inými materiálmi, ako je tehla alebo kameň. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Loft dostupné v ponuke predajne Castorama.
- Rustikálny vzhľad
- Prírodné drevo
- Ekologické
- škandinávske drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 740 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2020 mm |
| séria | Loft |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272433524 |

1850 + recenzí








