DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Stodola 80 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
Stodola 80 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stodola 80 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné dvere Barn, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K, vám umožnia dlho sa tešiť z estetického a funkčného krídla dverí. Výrobok je vyrobený z pravého borovicového dreva, takže sa perfektne hodí do interiérov inšpirovaných prírodou. V prípade potreby môžete krídlo dverí nalakovať alebo natrieť akoukoľvek farbou.
Vlastnosti a výhody
Ak dverné krídlo vo vašej izbe vyžaduje výmenu alebo renováciu, venujte pozornosť masívnym dvierkam Barn 80 z borovice ľavé, v tvare K. Ich expresívny charakter dodáva interiéru jedinečnú atmosféru. Skvele sa hodia do rustikálnych aranžmánov, no ľahko si ich prispôsobíte aj svojim potrebám - sú pripravené na lakovanie a maľovanie. Pevné dvierka z borovice ľavé, tvar K, sú vyrobené z pravého borovicového dreva. Prirodzene načrtnuté zrná sú skvelou ozdobou interiéru. Ľahko ich umiestnite do zárubne. Pre zachovanie konzistencie si do domu alebo na rekreačnú chatu vyberajte dvere z jednej série - v našej ponuke sú dvere zo série Loft v rôznych veľkostiach vrátane pravootváracích a posuvných.
- Rustikálny vzhľad
- Prírodné drevo
- Ekologické
- škandinávske drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 840 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2020 mm |
| séria | Loft |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272433548 |

1850 + recenzí








